Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Представники ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у семінарі-нараді

Представники ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у семінарі-нараді
14/06/2017
Представники ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у семінарі-нараді
2004/2018
Фахівці органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» впродовж І кварталу 2018 року зареєстрували 5 сертифікатів на сучасні системи управління, провели попередню оцінку 6-ти та остаточну оцінку 4-х систем управління, здійснили 10 наглядових та 2-х внутрішніх аудитів за функціонуванням систем управління. Крім того, впродовж І кварталу 2018 року фахівці надали методичну допомогу з питань систем управління 4 підприємствам області. З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 116 тел. (0552) 41-04-67, 41-04-78, факс (0552)41 04 66 e-mail: supr@khcsm.org.ua    
детальніше >
Фахівці органу з сертифікації систем управління зареєстрували 5 сертифікатів на сучасні системи управління
1904/2018
В І кварталі 2018 року фахівці випробувального центру продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» прийняли на випробування 489 зразків продукції, з них по договорних роботах – 431 зразок, за рішенням Органу сертифікації – 58 зразків. Фахівці провели 4 850 випробувань продукції, видали 489 протоколів випробувань. За результатами випробувань вимогам нормативних документів не відповідали 2 зразки продукції. До того ж  перевірено 112 зразків продукції на вміст ГМО, в жодному із зразків вміст ГМО не виявлено. Крім того, фахівці взяли участь у 20-ти раундах Програми міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (МПР). Для 3-х фахівця підприємства області проведено стажування на…
детальніше >
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» провели без малого п’ять тисяч випробувань.

13 червня 2017 року заступник генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Владислав Оніщенко  та начальник сектору систем управління Ігор Шатохін взяли участь у семінарі-нараді  для керівників державних установ ветеринарної медицини, які входять до сфери управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області та  керівників територіальних управлінь.

Семінар-нарада був організований  на базі Херсонської регіональної лабораторії ветеринарної медицини ім. Л.С.Ценковського. Вів семінар-нараду  начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області  Сергій Шевченко. Під час семінару-наради були розглянуті наступні питання:

про основні напрямки діяльності ДУ Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України та механізм взаємодії з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області з питань спільних розслідувань випадків гострих харчових отруєнь та інфекційних захворювань серед населення;

про загальний підхід оцінки ризику та категоризації підприємств за ступенем ризику операторів ринку харчових продуктів; 
про стан виконання Плану протиепізоотичних заходів на 2017 рік в першому півріччі 2017 року;
про контроль організації роботи з проведення ідентифікації та реєстрації тварин, контроль за переміщенням сільськогосподарських тварин;
про здійснення державного ветеринарно-санітарного нагляду (контролю) під час карантинування тварин;
про державний нагляд за станом постачання питної води в населених пунктах Херсонської області.
Заступник генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Владислав Оніщенко розповів про зміни чинного законодавства в сфері метрології та новітні тенденції розвитку метрологічної системи України, ознайомив присутніх з особливостями та вимогами сучасних нормативно – правових актів в сфері метрології, а саме про такі нормативно-правові акти:

- Закон України від 05.06.2014 № 1314-VII "Про метрологію та метрологічну діяльність";

- Постанова КМУ від 04.06.15 року № 374 "Про затвердження переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці"

- Постанова Кабінету Міністрів України від 13.01.2016 № 94 “Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки”;

-  Наказ Мінекономрозвитку від 08.02.2016  № 193 “Про затвердження Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів”, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.02.16 року за № 278/28408;

- Наказ Мінекономрозвитку від 13.10.2016 № 1747 "Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями", зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01.11.16 р. за № 1417/29547.

Крім того присутніх ознайомили з виробничими можливостями метрологічних підрозділів ДП «Херсонстандартметрологія», обговорили практичні питання з проведення калібрування засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 17025, а також питання щодо впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів, заснованих на принципах НАССР.

По завершенню семінару-наради начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Шевченко С.А. доручив  низку доручень керівникам територіальних управлінь Держпродспоживслужби Херсонської області щодо покращення показників роботи окремих напрямків діяльності.

На завершальному етапі семінару – наради керівники територіальних управлінь Держпродспоживслужби Херсонської області взяли участь у тестуванні з питань застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.
ДП «Херсонстандартметрологія» і надалі співпрацюватиме з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Поділитися статею:
Напишіть нам