Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Представники ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у семінарі-нараді

Представники ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у семінарі-нараді
14/06/2017
Представники ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у семінарі-нараді
2109/2017
Вчора, 20 вересня 2017 р., генеральний директор Державного підприємства  «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Микола  Курдюмов із своїм заступником з питань метрології Владиславом Оніщенко в рамках Угоди про співробітництво  взяли участь у засіданні «круглого столу», яке відбулося на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Під час «круглого столу» учасники засідання обмінялися інформацію щодо чинних нормативно - правових актів в сфері захисту прав споживачів, метрології та метрологічного нагляду, технічною інформацією щодо сучасних законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки. Також під час засідання обговорювали шляхи формування плану заходів з питань метрологічного нагляду на 2018 рік та взаємодії під час їх…
детальніше >
Відбулося засідання «круглого столу» в рамках співробітництва з Держпродспоживслужбою
1909/2017
15 вересня 2017 р. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України представило Національну доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна», яка визначає базові показники для досягнення Цілей сталого розвитку. Цілі сталого розвитку (ЦСР) - показники майбутнього міжнародного розвитку, що були ухвалені ООН у 2015 році. Кожна країна повинна адаптувати 17 глобальних ЦСР з урахуванням специфіки національного розвитку. Повний текст національної доповіді “Цілі сталого розвитку: Україна” за посиланням: https://issuu.com/mineconomdev/docs/sdgs_nationalreportua_web
детальніше >
Мінекономрозвитку презентувало національну доповідь “Цілі сталого розвитку: Україна”

13 червня 2017 року заступник генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Владислав Оніщенко  та начальник сектору систем управління Ігор Шатохін взяли участь у семінарі-нараді  для керівників державних установ ветеринарної медицини, які входять до сфери управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області та  керівників територіальних управлінь.

Семінар-нарада був організований  на базі Херсонської регіональної лабораторії ветеринарної медицини ім. Л.С.Ценковського. Вів семінар-нараду  начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області  Сергій Шевченко. Під час семінару-наради були розглянуті наступні питання:

про основні напрямки діяльності ДУ Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України та механізм взаємодії з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області з питань спільних розслідувань випадків гострих харчових отруєнь та інфекційних захворювань серед населення;

про загальний підхід оцінки ризику та категоризації підприємств за ступенем ризику операторів ринку харчових продуктів; 
про стан виконання Плану протиепізоотичних заходів на 2017 рік в першому півріччі 2017 року;
про контроль організації роботи з проведення ідентифікації та реєстрації тварин, контроль за переміщенням сільськогосподарських тварин;
про здійснення державного ветеринарно-санітарного нагляду (контролю) під час карантинування тварин;
про державний нагляд за станом постачання питної води в населених пунктах Херсонської області.
Заступник генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Владислав Оніщенко розповів про зміни чинного законодавства в сфері метрології та новітні тенденції розвитку метрологічної системи України, ознайомив присутніх з особливостями та вимогами сучасних нормативно – правових актів в сфері метрології, а саме про такі нормативно-правові акти:

- Закон України від 05.06.2014 № 1314-VII "Про метрологію та метрологічну діяльність";

- Постанова КМУ від 04.06.15 року № 374 "Про затвердження переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці"

- Постанова Кабінету Міністрів України від 13.01.2016 № 94 “Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки”;

-  Наказ Мінекономрозвитку від 08.02.2016  № 193 “Про затвердження Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів”, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.02.16 року за № 278/28408;

- Наказ Мінекономрозвитку від 13.10.2016 № 1747 "Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями", зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01.11.16 р. за № 1417/29547.

Крім того присутніх ознайомили з виробничими можливостями метрологічних підрозділів ДП «Херсонстандартметрологія», обговорили практичні питання з проведення калібрування засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 17025, а також питання щодо впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів, заснованих на принципах НАССР.

По завершенню семінару-наради начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Шевченко С.А. доручив  низку доручень керівникам територіальних управлінь Держпродспоживслужби Херсонської області щодо покращення показників роботи окремих напрямків діяльності.

На завершальному етапі семінару – наради керівники територіальних управлінь Держпродспоживслужби Херсонської області взяли участь у тестуванні з питань застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.
ДП «Херсонстандартметрологія» і надалі співпрацюватиме з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Поділитися статею:
Напишіть нам