Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Представники ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у семінарі-нараді

Представники ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у семінарі-нараді
14/06/2017
Представники ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у семінарі-нараді
2306/2017
Шановні працівники державної служби! Щиро вітаю Вас з професійним святом та бажаю усіляких гараздів. Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства. Висловлюю Вам також велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже попереду особливо відповідальний період трансформації суспільства, котрий має, нарешті, стати, як і всюди у цивілізованому світі, одним із провідних засобів забезпечення стабільності життя, надійного соціального захисту громадян, вирішення найважливіших народногосподарських завдань. Саме через Вашу діяльність на державній службі ми маємо сучасну незалежну державу. Зі святом Вас, дорогі працівники державної служби! З повагою В.о. …
детальніше >
Шановні працівники державної служби!
2306/2017
Сьогодні в торгівельну мережу потрапляє заражена ботулізмом риба, сири з пальмовим маслом, ковбаса з м’ясом сумнівної якості. Кількість масових спалахів небезпечних захворювань впевнено зростає. Підхопити заразу  дуже просто, бо реально  ми спостерігаємо випадки, коли автомат з продажу води обслуговує неохайний, кашляючий водій з брудними руками, і невідомо, чи проходив він хоча б  колись медичний огляд. Тому  добре було б знати, що ж ми їмо та п’ємо вдома або на дачі. А дізнатись про це можна, замовивши випробування продукції в акредитованій лабораторії. Такою в Херсонській області є Випробувальний центр продукції  Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Випробувальний центр…
детальніше >
Сьогодні в торгівельну мережу потрапляє небезпечна та неякісна їжа

13 червня 2017 року заступник генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Владислав Оніщенко  та начальник сектору систем управління Ігор Шатохін взяли участь у семінарі-нараді  для керівників державних установ ветеринарної медицини, які входять до сфери управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області та  керівників територіальних управлінь.

Семінар-нарада був організований  на базі Херсонської регіональної лабораторії ветеринарної медицини ім. Л.С.Ценковського. Вів семінар-нараду  начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області  Сергій Шевченко. Під час семінару-наради були розглянуті наступні питання:

про основні напрямки діяльності ДУ Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України та механізм взаємодії з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області з питань спільних розслідувань випадків гострих харчових отруєнь та інфекційних захворювань серед населення;

про загальний підхід оцінки ризику та категоризації підприємств за ступенем ризику операторів ринку харчових продуктів; 
про стан виконання Плану протиепізоотичних заходів на 2017 рік в першому півріччі 2017 року;
про контроль організації роботи з проведення ідентифікації та реєстрації тварин, контроль за переміщенням сільськогосподарських тварин;
про здійснення державного ветеринарно-санітарного нагляду (контролю) під час карантинування тварин;
про державний нагляд за станом постачання питної води в населених пунктах Херсонської області.
Заступник генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Владислав Оніщенко розповів про зміни чинного законодавства в сфері метрології та новітні тенденції розвитку метрологічної системи України, ознайомив присутніх з особливостями та вимогами сучасних нормативно – правових актів в сфері метрології, а саме про такі нормативно-правові акти:

- Закон України від 05.06.2014 № 1314-VII "Про метрологію та метрологічну діяльність";

- Постанова КМУ від 04.06.15 року № 374 "Про затвердження переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці"

- Постанова Кабінету Міністрів України від 13.01.2016 № 94 “Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки”;

-  Наказ Мінекономрозвитку від 08.02.2016  № 193 “Про затвердження Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів”, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.02.16 року за № 278/28408;

- Наказ Мінекономрозвитку від 13.10.2016 № 1747 "Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями", зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01.11.16 р. за № 1417/29547.

Крім того присутніх ознайомили з виробничими можливостями метрологічних підрозділів ДП «Херсонстандартметрологія», обговорили практичні питання з проведення калібрування засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 17025, а також питання щодо впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів, заснованих на принципах НАССР.

По завершенню семінару-наради начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Шевченко С.А. доручив  низку доручень керівникам територіальних управлінь Держпродспоживслужби Херсонської області щодо покращення показників роботи окремих напрямків діяльності.

На завершальному етапі семінару – наради керівники територіальних управлінь Держпродспоживслужби Херсонської області взяли участь у тестуванні з питань застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.
ДП «Херсонстандартметрологія» і надалі співпрацюватиме з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Поділитися статею:
Напишіть нам