Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Право виконувати вимірювання при визначенні меж земельних ділянок мають не всі

Право виконувати вимірювання  при визначенні меж земельних ділянок мають не всі
27/02/2014
Право виконувати вимірювання при визначенні меж земельних ділянок мають не всі
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

До уваги суб'єктів господарювання, які виступають виконавцями (підрядниками) робіт із землеустрою!

Через реальну можливість зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення виникає питання впорядкування земельних ділянок та їх реєстрації, адже питання землі є історично актуальним, особливо нині. Формування земельних ділянок є одним з найбільш проблемних питань. Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») як орган з атестації неодноразово вже інформує в засобах масової інформації про те, що для виконання робіт із землеустрою підприємствам та організаціям необхідно отримати свідоцтво про атестацію в державній метрологічній системі.

Значні часові та грошові витрати при здійсненні землевпорядних дій ускладнюють процедуру придбання та реалізацію законних прав на землю власників і користувачів земельних ділянок, створюють суттєві труднощі при захисті прав на землю. У той же час такі землевпорядні дії, як встановлення кордонів, погодження меж - зачіпають інтереси правовласників земельних ділянок, тому що забезпечують опис земельної ділянки як об'єкта права. Те саме стосується інших об'єктів нерухомості.

На теперішній час в області працюють близько 60 підприємств, що займаються виготовленням технічної документації на присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. Однак слід зазначити, що ці підприємства хоча і забезпечені фахівцями та ліцензією на провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою та землеоціночних робіт, але не всі мають такий документ, як свідоцтво про атестацію в державній метрологічній системі, що надає право виконувати вимірювання при визначенні меж земельних ділянок.

До робіт із землеустрою віднесено обстежувальні, вишукувальні, топографо-геодезичні, картографічні, проектні та проектно-вишукувальні роботи, що виконуються з метою складання документації із землеустрою. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності вимагають від суб'єктів господарювання наявність структурного підрозділу для проведення робіт із землеустрою та землеоціночних робіт.

Як роз'яснюють фахівці ДП «Херсонстандартметрологія», такий структурний підрозділ може виконувати вимірювання фізичних величин з документальним оформленням їх результатів у сфері поширення державного метрологічного контролю та нагляду за умови його атестації в державній метрологічній системі.

З питань атестації та отримання правової підтримки при виникненні спірних ситуацій звертатись за адресою

730011, м. Херсон, вул. Смольна 134 а, кімн. 116,

тел.(0552) 41 04 67, 41 04 82, моб.050 758 3361, 050 396 2321.

Поділитися статею:
Напишіть нам