Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Перевір! Яку воду ти п`єш?

Перевір! Яку воду ти п`єш?
14/06/2017
Перевір! Яку воду ти п`єш?
2306/2017
Шановні працівники державної служби! Щиро вітаю Вас з професійним святом та бажаю усіляких гараздів. Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства. Висловлюю Вам також велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже попереду особливо відповідальний період трансформації суспільства, котрий має, нарешті, стати, як і всюди у цивілізованому світі, одним із провідних засобів забезпечення стабільності життя, надійного соціального захисту громадян, вирішення найважливіших народногосподарських завдань. Саме через Вашу діяльність на державній службі ми маємо сучасну незалежну державу. Зі святом Вас, дорогі працівники державної служби! З повагою В.о. …
детальніше >
Шановні працівники державної служби!
2306/2017
Сьогодні в торгівельну мережу потрапляє заражена ботулізмом риба, сири з пальмовим маслом, ковбаса з м’ясом сумнівної якості. Кількість масових спалахів небезпечних захворювань впевнено зростає. Підхопити заразу  дуже просто, бо реально  ми спостерігаємо випадки, коли автомат з продажу води обслуговує неохайний, кашляючий водій з брудними руками, і невідомо, чи проходив він хоча б  колись медичний огляд. Тому  добре було б знати, що ж ми їмо та п’ємо вдома або на дачі. А дізнатись про це можна, замовивши випробування продукції в акредитованій лабораторії. Такою в Херсонській області є Випробувальний центр продукції  Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Випробувальний центр…
детальніше >
Сьогодні в торгівельну мережу потрапляє небезпечна та неякісна їжа

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, причина приблизно 80% усіх захворювань пов'язана з якістю питної води. Внаслідок споживання недоброякісної питної води кожного року близько 25% населення, особливо дитячого, піддаються ризику захворювань.

Випробувальний центр продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» пропонує  фізичним і юридичним особам послугу  з проведення аналізу питної води з наданням Протоколу  випробування.

Випробувальний центр продукції ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований Національним органом України з акредитації (НААУ), який є підписантом двосторонньої Угоди з Європейською корпорацією з акредитації (ЕА),  повноправним членом Міжнародної асоціації з  акредитації лабораторій ILAC та підписантом угоди ILAC MRA.

Наявність та функціонування системи управління на підприємстві, значний досвід роботи гарантує найвищий рівень якості робіт.

Наші переваги:

  • робота за принципами, відповідним європейським стандартам якості;
  • використання сучасних технологій та високоякісного обладнання;
  • висококваліфіковані фахівці, які мають досвід роботи не менше п’яти років.

Досвідчені фахівці випробувального центру продукції  ДП «Херсонстандартметрологія» в найкоротші терміни  та на високому рівні якості  проведуть  необхідні дослідження.

      З питань випробування води звертатись за адресою: м Херсон, вул. Смольна, 134-а,  телефон (0552 )41 04 74, E-mail:lab@khcsm.org.ua

Поділитися статею:
Напишіть нам