Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки

ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки
20/03/2018
ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки
1601/2019
За умови добровільності застосування стандарту, але з метою мати будь-яку інструкцію, правила тощо, які упорядковують діяльність у той чи іншій сфері, може застосовуватися не чинний стандарт, якщо на нього не передбачається робити посилання у відповідній сфері діяльності. У разі якщо суб’єкт господарювання має наміри застосувати стандарт та використовувати його позначення, а потрібний йому ГОСТ скасовано, необхідно знайти заміну такому документу. Для цього можна звернутися до фонду нормативних документів (ДП «Херсонстандартметрологія», вул. Смольна, 134-а, тел. (0552) 41 04 80). Також існує фонд галузевих нормативних документів, інформацію про які можна отримати у відповідних центральних органах виконавчої влади у визначених сферах діяльності. Законом…
детальніше >
Що робити, якщо ГОСТ скасовано і немає стандарту на заміну скасованого ГОСТ?
1501/2019
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 2018 року зареєстрували 33 сертифікати відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (20 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 13 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 27 систем та остаточну  оцінку 31 системи управління. Також здійснили 33 наглядових аудитів та 12 внутрішніх аудитів за функціонуванням систем управління. Для 10-х підприємств області фахівці надали  методичну допомогу з питань розробки та впровадження систем управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м.…
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 33 сертифікати відповідності систем управління вимогам стандартів

Орган з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково - виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі – ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія») відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1:2015 (ISO/IEC 17021-1:2015) вже вкотре підтвердив свою компетентність в сфері систем управління якістю та безпечністю харчових продуктів.

Після завершення процедури повторного оцінювання Національне агентство з акредитації України (НААУ) видало ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» атестат про акредитацію.№8О062.

За результатами процедури повторного оцінювання розширено сферу акредитації ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» за наступними напрямками галузі економіки:

 • Хімічні речовини, хімічні продукти і волокна;
 • Гумові та пластмасові вироби;
 • Неметалеві мінеральні продукти;
 • Бетон, цемент, вапно, гіпс тощо;
 • Недорогоцінні метали і виробництво готових металевих виробів;
 • Інше транспортне устаткування;
 • Готелі та ресторани;
 • Транспортування, зберігання та комунікації;
 • Державне управління;
 • Громадське харчування;
 • Виробництво упаковки для харчових продуктів та пакувального матеріалу.

 

Довідково:

Національне агентство з акредитації України (НААУ) — національний орган з акредитації України, що у своїй діяльності керується чинним законодавством України, міжнародним стандартом ISO/IEC17011, документами міжнародних організацій з акредитації (EA, IAF, ILAC).

Головним європейським вектором діяльності НААУ є співробітництво з Європейською кооперацією з акредитації (ЕА), що є органом, який згідно з Регламентом (ЄС) №765/2008 від 09.07.2008 керує системою експертного оцінювання серед національних органів з акредитації держав-членів Європейського Союзу та інших країн Європи. У рамках ЕА діє Багатостороння угода (ЕА MLA) та Двостороння Угода (EA BLA), підписанти яких – національні органи з акредитації – визнають системи акредитації один одного як еквівалентні.

16 серпня 2017 року НААУ стало підписантом Багатосторонньої угоди про взаємне визнання Міжнародного форуму з акредитації (IAF MLA).

Поділитися статею:
Напишіть нам