Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки

ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки
20/03/2018
ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки
2004/2018
Фахівці органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» впродовж І кварталу 2018 року зареєстрували 5 сертифікатів на сучасні системи управління, провели попередню оцінку 6-ти та остаточну оцінку 4-х систем управління, здійснили 10 наглядових та 2-х внутрішніх аудитів за функціонуванням систем управління. Крім того, впродовж І кварталу 2018 року фахівці надали методичну допомогу з питань систем управління 4 підприємствам області. З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 116 тел. (0552) 41-04-67, 41-04-78, факс (0552)41 04 66 e-mail: supr@khcsm.org.ua    
детальніше >
Фахівці органу з сертифікації систем управління зареєстрували 5 сертифікатів на сучасні системи управління
1904/2018
В І кварталі 2018 року фахівці випробувального центру продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» прийняли на випробування 489 зразків продукції, з них по договорних роботах – 431 зразок, за рішенням Органу сертифікації – 58 зразків. Фахівці провели 4 850 випробувань продукції, видали 489 протоколів випробувань. За результатами випробувань вимогам нормативних документів не відповідали 2 зразки продукції. До того ж  перевірено 112 зразків продукції на вміст ГМО, в жодному із зразків вміст ГМО не виявлено. Крім того, фахівці взяли участь у 20-ти раундах Програми міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (МПР). Для 3-х фахівця підприємства області проведено стажування на…
детальніше >
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» провели без малого п’ять тисяч випробувань.

Орган з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково - виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі – ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія») відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1:2015 (ISO/IEC 17021-1:2015) вже вкотре підтвердив свою компетентність в сфері систем управління якістю та безпечністю харчових продуктів.

Після завершення процедури повторного оцінювання Національне агентство з акредитації України (НААУ) видало ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» атестат про акредитацію.№8О062.

За результатами процедури повторного оцінювання розширено сферу акредитації ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» за наступними напрямками галузі економіки:

 • Хімічні речовини, хімічні продукти і волокна;
 • Гумові та пластмасові вироби;
 • Неметалеві мінеральні продукти;
 • Бетон, цемент, вапно, гіпс тощо;
 • Недорогоцінні метали і виробництво готових металевих виробів;
 • Інше транспортне устаткування;
 • Готелі та ресторани;
 • Транспортування, зберігання та комунікації;
 • Державне управління;
 • Громадське харчування;
 • Виробництво упаковки для харчових продуктів та пакувального матеріалу.

 

Довідково:

Національне агентство з акредитації України (НААУ) — національний орган з акредитації України, що у своїй діяльності керується чинним законодавством України, міжнародним стандартом ISO/IEC17011, документами міжнародних організацій з акредитації (EA, IAF, ILAC).

Головним європейським вектором діяльності НААУ є співробітництво з Європейською кооперацією з акредитації (ЕА), що є органом, який згідно з Регламентом (ЄС) №765/2008 від 09.07.2008 керує системою експертного оцінювання серед національних органів з акредитації держав-членів Європейського Союзу та інших країн Європи. У рамках ЕА діє Багатостороння угода (ЕА MLA) та Двостороння Угода (EA BLA), підписанти яких – національні органи з акредитації – визнають системи акредитації один одного як еквівалентні.

16 серпня 2017 року НААУ стало підписантом Багатосторонньої угоди про взаємне визнання Міжнародного форуму з акредитації (IAF MLA).

Поділитися статею:
Напишіть нам