Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки

ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки
20/03/2018
ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки
1210/2018
Свято Покрови Пресвятої Богородиці уособлює конкретний прояв покро­вительства Божої Матері, заступництва добра і справедливості від усього злого і лихого. Тож вітаю всіх мужніх та хоробрих захисників Вітчизни, які за нинішніх обставин потребують особливої уваги. Крім того, висловлюю вдячність та повагу всім тим, хто захищає спокій українців. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. В цей світлий святковий день бажаю усім родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і пориву! З повагою Генральний директор ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов
детальніше >
Щиро вітаю вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!
1110/2018
Вчора, 10 жовтня 2018 року фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» відзначали професійне свято – День працівників стандартизації та метрології. З нагоди професійного свята відбулися урочисті збори трудового колективу. Від імені очільника області та від себе особисто з професійним святом працівників державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» привітав заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь. У ході заходу кращим співробітникам вручали грамоти та подяки. Тож, за вагомий внесок у розвиток державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівників стандартизації та метрології Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації нагороджено: БУГАЄНКО Наталю Вікторівну -…
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» відзначали професійне свято – День працівників стандартизації та метрології

Орган з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково - виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі – ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія») відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1:2015 (ISO/IEC 17021-1:2015) вже вкотре підтвердив свою компетентність в сфері систем управління якістю та безпечністю харчових продуктів.

Після завершення процедури повторного оцінювання Національне агентство з акредитації України (НААУ) видало ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» атестат про акредитацію.№8О062.

За результатами процедури повторного оцінювання розширено сферу акредитації ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» за наступними напрямками галузі економіки:

 • Хімічні речовини, хімічні продукти і волокна;
 • Гумові та пластмасові вироби;
 • Неметалеві мінеральні продукти;
 • Бетон, цемент, вапно, гіпс тощо;
 • Недорогоцінні метали і виробництво готових металевих виробів;
 • Інше транспортне устаткування;
 • Готелі та ресторани;
 • Транспортування, зберігання та комунікації;
 • Державне управління;
 • Громадське харчування;
 • Виробництво упаковки для харчових продуктів та пакувального матеріалу.

 

Довідково:

Національне агентство з акредитації України (НААУ) — національний орган з акредитації України, що у своїй діяльності керується чинним законодавством України, міжнародним стандартом ISO/IEC17011, документами міжнародних організацій з акредитації (EA, IAF, ILAC).

Головним європейським вектором діяльності НААУ є співробітництво з Європейською кооперацією з акредитації (ЕА), що є органом, який згідно з Регламентом (ЄС) №765/2008 від 09.07.2008 керує системою експертного оцінювання серед національних органів з акредитації держав-членів Європейського Союзу та інших країн Європи. У рамках ЕА діє Багатостороння угода (ЕА MLA) та Двостороння Угода (EA BLA), підписанти яких – національні органи з акредитації – визнають системи акредитації один одного як еквівалентні.

16 серпня 2017 року НААУ стало підписантом Багатосторонньої угоди про взаємне визнання Міжнародного форуму з акредитації (IAF MLA).

Поділитися статею:
Напишіть нам