Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки

ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки
20/03/2018
ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» розширив сферу акредитації за 11 напрямками галузі економіки
1807/2018
Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби) нагадав, що прийнятий закон «Про державний контроль в сфері обігу харчових продуктів» адаптує український закон до європейського і розповів, як по-новому проводитимуться позапланові перевірки бізнесу Залежно від критеріїв ризику передбачаються такі види контролю: 1. Низькоризикована продукція – може бути тільки документальний контроль. 2.За більш високим ступенем ризиків – фізичні перевірки, тобто, коли беруться документи і звіряються, чи дійсно продукція відповідає тому, що написано, чи відповідає даним упаковка, чи вона герметична, і певний відсоток встановлюється лабораторних досліджень. Позапланові процедури, можливо, бували й раніше, але процедура була надто складною.…
детальніше >
Голова Держпродспоживслужби розповів, як по-новому проводитимуться позапланові перевірки бізнесу
1607/2018
Впродовж першого півріччя 2018 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 110 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 21 сертифікат на харчову продукцію, 24 сертифікати на промислову продукцію, 35сертифікати на готельні послуги, 28 сертифікатів на послуги харчування 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього в першому півріччі 2018 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшла 153 заявки. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення оцінки відповідності…
детальніше >
Фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 110 сертифікатів на продукцію та послуги.

Орган з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково - виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі – ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія») відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1:2015 (ISO/IEC 17021-1:2015) вже вкотре підтвердив свою компетентність в сфері систем управління якістю та безпечністю харчових продуктів.

Після завершення процедури повторного оцінювання Національне агентство з акредитації України (НААУ) видало ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» атестат про акредитацію.№8О062.

За результатами процедури повторного оцінювання розширено сферу акредитації ОС СУ ДП «Херсонстандартметрологія» за наступними напрямками галузі економіки:

 • Хімічні речовини, хімічні продукти і волокна;
 • Гумові та пластмасові вироби;
 • Неметалеві мінеральні продукти;
 • Бетон, цемент, вапно, гіпс тощо;
 • Недорогоцінні метали і виробництво готових металевих виробів;
 • Інше транспортне устаткування;
 • Готелі та ресторани;
 • Транспортування, зберігання та комунікації;
 • Державне управління;
 • Громадське харчування;
 • Виробництво упаковки для харчових продуктів та пакувального матеріалу.

 

Довідково:

Національне агентство з акредитації України (НААУ) — національний орган з акредитації України, що у своїй діяльності керується чинним законодавством України, міжнародним стандартом ISO/IEC17011, документами міжнародних організацій з акредитації (EA, IAF, ILAC).

Головним європейським вектором діяльності НААУ є співробітництво з Європейською кооперацією з акредитації (ЕА), що є органом, який згідно з Регламентом (ЄС) №765/2008 від 09.07.2008 керує системою експертного оцінювання серед національних органів з акредитації держав-членів Європейського Союзу та інших країн Європи. У рамках ЕА діє Багатостороння угода (ЕА MLA) та Двостороння Угода (EA BLA), підписанти яких – національні органи з акредитації – визнають системи акредитації один одного як еквівалентні.

16 серпня 2017 року НААУ стало підписантом Багатосторонньої угоди про взаємне визнання Міжнародного форуму з акредитації (IAF MLA).

Поділитися статею:
Напишіть нам