Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Наш дім. Енергозбереження

Наш дім. Енергозбереження
20/10/2016
Наш дім. Енергозбереження
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів
1504/2021
Впродовж І кварталу 2021 року у фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 22 сертифікати на продукцію та послуги. З них 11 сертифікатів на харчову продукцію, 7 сертифікатів на промислову продукцію, 3 сертифікати на готельні послуги, 1 сертифікат на послуги харчування. Всього впродовж І кварталу 2021 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшла 32 заявки. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.  Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності                       ДП…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 32 заявки

Організатор виставки - Херсонський виставочний центр «Експо-Центр».

На виставці була представлена величезна кількість матеріалів і пристосувань для ремонту і облаштування житла, тепло-, енерго-, водооснащення, котельне обладнання, енергозберігаючі технології, альтернативні джерела енергії, нові рішення для комунального господарства, а саме - велика кількість твердопаливних котлів, металопластикових вікон з системою енергозбереження, камінів та системи утеплення для підлоги тощо.
Експозиція виставки розташована як всередині залу, так і на відкритій площі.
За умов стрімкого розвитку галузі і зростаючої ділової активності Херсонців саме виставка залишається найбільш ефективним інструментом демонстрації нових продуктів і технологій.
Головна мета виставки - просування сучасних будівельних технологій, енергетичної та електротехнічної галузей, а також створення умов для зміцнення ділових контактів і виведення на регіональний ринок ефективних вітчизняних і зарубіжних матеріалів і технологій, які продемонструють широкий спектр обладнання та розробок для підвищення енергоефективності, а також енергозберігаючі технології для різних галузевих напрямків.
Експозиція відбувалася за наступною тематикою:

  • Енергоефективні та ресурсозберігаючі технології та обладнання для водо-, тепло-, і енергопостачання.
  • Автономні і альтернативні джерела.
  • Сучасні теплоізоляційні матеріали.
  • Будівельні та оздоблювальні матеріали.

В рамках виставки відбулася конференція «Енергозбереження та енергоефективність».
Виставка дала можливість виробникам представити свою продукцію, а споживачам - вибрати найбільш вигідні пропозиції компаній.

Поділитися статею:
Напишіть нам