Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

На контролі – продукція для дитячого харчування

На контролі – продукція  для дитячого  харчування
27/03/2014
На контролі – продукція для дитячого харчування
2501/2021
     Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 2020 року зареєстрували 49 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (10 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 37 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000, 2 сертифікати на відповідність системи управління навколишнім середовищем ДСТУ ISO 14000).    Крім того, фахівці провели попередню оцінку 44 систем та остаточну  оцінку 46 систем управління, здійснили 16  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон,…
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 49 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів
2201/2021
Впродовж 2020 року фахівці випробувального центру продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» прийняли на випробування 1 813 зразків продукції,  з них по договірних роботах – 1 669 зразків, за рішенням органу з сертифікації – 144 зразки.   Фахівці провели 22 264 випробування продукції, видали 1 813 протоколів випробувань. За результатами випробувань вимогам нормативних документів не відповідало 5 зразків продукції. До того ж  перевірено 580 зразків продукції на вміст ГМО, в 10 зразках виявлено вміст ГМО. Крім того, фахівці взяли участь в 52 раундах Програми міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (МПР). Для фахівців 15 підприємств області проведено стажування на…
детальніше >
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» провели понад 22 тисячі випробувань

В Україні продукція, призначена для дитячого харчування входить до Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації і тому повинна проходити ретельний контроль показників безпеки та якості. Саме такий контроль призначена для дитячого харчування продукція може пройти у Випробувальному центрі Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія»). Висококваліфіковані фахівці Випробувального центру серед інших випробувань проводять випробування продукції на вміст підсолоджувачів, консервантів, барвників та інших харчових добавок, молочного та рослинного жиру, наявності токсичних елементів, радіонуклідів, перевіряють мікробіологічні, фізико-хімічні та органолептичні показники.

Головною проблемою в неправильному харчуванні дітей раннього віку є недостатнє знання та розуміння батьками важливості повноцінного збалансованого харчування, більшу частину якого повинні складати молочні продукти. Безсистемний підхід до вибору продуктів харчування призводить до різних небажаних наслідків - від проблем з органами травлення до харчових отруєнь. Дітям до 3-х років для щоденного вживання рекомендоване спеціалізоване дитяче харчування - молоко та кисломолочні продукти. Тим часом, багато батьків передчасно переводять дитину на молочні продукти загального призначення, що підходять виключно для «дорослого столу». Ситуацію ускладнює присутність на ринку так званих псевдодитячих продуктів, які за оформленням упаковки виглядають як дитячі, але за своїм складом не є такими.

Підвищені вимоги до виробництва дитячого харчування покликані забезпечити повну безпеку продукту та виключити можливість потрапляння бактерій. Особливу роль у цьому процесі відіграє упаковка. Вкрай важливо, щоб готовий продукт, який залишив межі виробничого комплексу, був захищений від впливу світла, повітря, міграції запахів. Ефективним сучасним бар'єром від впливу навколишнього середовища є лише асептична картонна упаковка, що у всіх розвинених країнах залишається єдиним видом упаковки для продуктів дитячого харчування.

Обов'язкова умова здорового розвитку дитини це присутність в раціоні якісного молока та кисломолочних продуктів. Кальцій та фосфор, що містяться в молоці, надзвичайно важливі для дитини, що обумовлено участю їх у формуванні кісткової тканини, зубів та нервової системи. Такої концентрації кальцію і фосфору, як у молоці, немає в жодному іншому продукті. Крім того, в молоці містяться майже всі водо- та жиророзчинні вітаміни. Разом з тим важливо пам'ятати, що молоко, яке дарує організму неоціненну користь, може стати джерелом небезпеки. Тому вкрай важливо свідомо підходити до вибору дитячих молочних продуктів - звертати увагу на вигляд упаковки, а також на спеціальні вказівки щодо віку, з якого рекомендується їх вживання.

З питань проведення досліджень продукції, призначеної для дитячого харчування, звертатись за адресою:

м. Херсон, вул. Смольна, 134-а, тел.(0552) 41 04 74, факс(0552) 41 04 75

e-mail: lab@khcsm.org.ua

Поділитися статею:
Напишіть нам