Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

На Херсонщині 6 суб'єктів туристичної діяльності подали заявки на виконання процедури категоризації

На Херсонщині 6 суб'єктів туристичної діяльності подали заявки на виконання процедури категоризації
18/02/2014
На Херсонщині 6 суб'єктів туристичної діяльності подали заявки на виконання процедури категоризації
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») неодноразово вже інформує, що відповідно до ст.19 Закону України «Про туризм», починаючи вже з 11 листопада 2013 року забороняється надавати послуги з тимчасового розміщення (проживання) без наявності свідоцтва про присвоєння відповідної категорії об'єкту.

І це дало свої результати. 3 суб'єкти туристичної діяльності Херсонщини вже подали заявки на сертифікацію закладів тимчасового розміщення (проживання) стосовно безпеки для життя і здоров'я людей, захисту їх майна та охорони навколишнього природного середовища: ПБП «Парітет»; ФОП Виноградов О.М.;ТОВ ТК «Тур Тайм»; 11 суб'єктів: Фермерське господарство «Курінь»; Підприємство «Каштан»; ТОВ «Таврида»; ФОП Четверякова О.М.; ПБП «Парітет»; ОПО ПАТ «Дніпропетровськгаз»; ФОП Пержинська Л.Я.; КП ДЗСТ «Таврія»; ДП ОК «Меліоратор»; ТОВ ТК «Тур Тайм» - подали заявки на сертифікацію послуг харчування; 9 суб'єктів туристичної діяльності, у віданні яких знаходяться готелі: ТОВ «Таврида»; ФОП Харченко О.А.; ПП «Диліжанс і К»;Фермерське господарство «Курінь»; ТОВ «Ревлан»; ФОП Большакова Т.М.; ПП «Родинний затишок»; ПрАТ «Херсонський нафтопереробний завод»; ФОП Чепурко І.І. - подали вже заявки на виконання процедури категоризації.

Але, на жаль, це поки незначна частина суб'єктів туристичної діяльності, які працюють на ринку туристичних послуг.

Звертаємо вашу увагу, що процедура присвоєння категорії досить тривала. Категорія готелям, та іншим об'єктам, призначеним для надання послуг тимчасового розміщення (проживання), встановлюється за результатами сертифікації, про яку необхідно подбати заздалегідь. Як відомо, всяке порушення Закону веде до застосування адміністративних та штрафних санкцій. Штрафні санкції можуть навіть значно перевищити витрати на виконання робіт з категоризації об'єктів туристичної діяльності.

Фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» вже сьогодні готові до співпраці в цьому напрямку та радять не займати вичікувальну позицію, а розпочати сертифікацію до початку туристичного сезону.

З питань сертифікації закладів тимчасового розміщення (проживання) звертатись у відділ сертифікації продукції та послуг

тел. (0552) 41 04 70, 41 04 71, 41 04 73

Поділитися статею:
Напишіть нам