Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

На Херсонщині 6 суб'єктів туристичної діяльності подали заявки на виконання процедури категоризації

На Херсонщині 6 суб'єктів туристичної діяльності подали заявки на виконання процедури категоризації
17/02/2014
На Херсонщині 6 суб'єктів туристичної діяльності подали заявки на виконання процедури категоризації
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів
1504/2021
Впродовж І кварталу 2021 року у фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 22 сертифікати на продукцію та послуги. З них 11 сертифікатів на харчову продукцію, 7 сертифікатів на промислову продукцію, 3 сертифікати на готельні послуги, 1 сертифікат на послуги харчування. Всього впродовж І кварталу 2021 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшла 32 заявки. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.  Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності                       ДП…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 32 заявки

Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») неодноразово вже інформує, що відповідно до ст.19 Закону України «Про туризм», починаючи вже з 11 листопада 2013 року забороняється надавати послуги з тимчасового розміщення (проживання) без наявності свідоцтва про присвоєння відповідної категорії об'єкту.

І це дало свої результати. 3 суб'єкти туристичної діяльності Херсонщини вже подали заявки на сертифікацію закладів тимчасового розміщення (проживання) стосовно безпеки для життя і здоров'я людей, захисту їх майна та охорони навколишнього природного середовища: ПБП «Парітет»; ФОП Виноградов О.М.;ТОВ ТК «Тур Тайм»; 11 суб'єктів: Фермерське господарство «Курінь»; Підприємство «Каштан»; ТОВ «Таврида»; ФОП Четверякова О.М.; ПБП «Парітет»; ОПО ПАТ «Дніпропетровськгаз»; ФОП Пержинська Л.Я.; КП ДЗСТ «Таврія»; ДП ОК «Меліоратор»; ТОВ ТК «Тур Тайм» - подали заявки на сертифікацію послуг харчування; 9 суб'єктів туристичної діяльності, у віданні яких знаходяться готелі: ТОВ «Таврида»; ФОП Харченко О.А.; ПП «Диліжанс і К»;Фермерське господарство «Курінь»; ТОВ «Ревлан»; ФОП Большакова Т.М.; ПП «Родинний затишок»; ПрАТ «Херсонський нафтопереробний завод»; ФОП Чепурко І.І. - подали вже заявки на виконання процедури категоризації.

Але, на жаль, це поки незначна частина суб'єктів туристичної діяльності, які працюють на ринку туристичних послуг.

Звертаємо вашу увагу, що процедура присвоєння категорії досить тривала. Категорія готелям, та іншим об'єктам, призначеним для надання послуг тимчасового розміщення (проживання), встановлюється за результатами сертифікації, про яку необхідно подбати заздалегідь. Як відомо, всяке порушення Закону веде до застосування адміністративних та штрафних санкцій. Штрафні санкції можуть навіть значно перевищити витрати на виконання робіт з категоризації об'єктів туристичної діяльності.

Фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» вже сьогодні готові до співпраці в цьому напрямку та радять не займати вичікувальну позицію, а розпочати сертифікацію до початку туристичного сезону.

З питань сертифікації закладів тимчасового розміщення (проживання) звертатись у відділ сертифікації продукції та послуг

тел. (0552) 41 04 70, 41 04 71, 41 04 73

Поділитися статею:
Напишіть нам