Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

На Херсонщині 6 суб'єктів туристичної діяльності подали заявки на виконання процедури категоризації

На Херсонщині 6 суб'єктів туристичної діяльності подали заявки на виконання процедури категоризації
18/02/2014
На Херсонщині 6 суб'єктів туристичної діяльності подали заявки на виконання процедури категоризації
1612/2019
Впродовж 11 місяців 2019 року фахівці випробувального центру продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» прийняли на випробування 2 008 зразків продукції, з них по договірних роботах – 1 798 зразків, за рішенням органу з сертифікації – 210 зразків. Фахівці провели 21 621 випробувань продукції, видали 2008 протоколів випробувань. За результатами випробувань 63 зразки продукції не відповідали вимогам нормативних документів. До того ж  перевірено 604 зразків продукції на вміст ГМО, в 6 зразках виявлено вміст ГМО. Крім того, випробувальний центр продукції ДП «Херсонстандартметрологія» успішно взяв участь у 31 раунді Програми міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (МПР). До того…
детальніше >
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» провели понад 21 тисячу випробувань
1312/2019
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 11 місяців 2019 року зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 8 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 5 систем та остаточну  оцінку 7 систем управління, здійснили 34 наглядових аудити за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 206 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua  
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») неодноразово вже інформує, що відповідно до ст.19 Закону України «Про туризм», починаючи вже з 11 листопада 2013 року забороняється надавати послуги з тимчасового розміщення (проживання) без наявності свідоцтва про присвоєння відповідної категорії об'єкту.

І це дало свої результати. 3 суб'єкти туристичної діяльності Херсонщини вже подали заявки на сертифікацію закладів тимчасового розміщення (проживання) стосовно безпеки для життя і здоров'я людей, захисту їх майна та охорони навколишнього природного середовища: ПБП «Парітет»; ФОП Виноградов О.М.;ТОВ ТК «Тур Тайм»; 11 суб'єктів: Фермерське господарство «Курінь»; Підприємство «Каштан»; ТОВ «Таврида»; ФОП Четверякова О.М.; ПБП «Парітет»; ОПО ПАТ «Дніпропетровськгаз»; ФОП Пержинська Л.Я.; КП ДЗСТ «Таврія»; ДП ОК «Меліоратор»; ТОВ ТК «Тур Тайм» - подали заявки на сертифікацію послуг харчування; 9 суб'єктів туристичної діяльності, у віданні яких знаходяться готелі: ТОВ «Таврида»; ФОП Харченко О.А.; ПП «Диліжанс і К»;Фермерське господарство «Курінь»; ТОВ «Ревлан»; ФОП Большакова Т.М.; ПП «Родинний затишок»; ПрАТ «Херсонський нафтопереробний завод»; ФОП Чепурко І.І. - подали вже заявки на виконання процедури категоризації.

Але, на жаль, це поки незначна частина суб'єктів туристичної діяльності, які працюють на ринку туристичних послуг.

Звертаємо вашу увагу, що процедура присвоєння категорії досить тривала. Категорія готелям, та іншим об'єктам, призначеним для надання послуг тимчасового розміщення (проживання), встановлюється за результатами сертифікації, про яку необхідно подбати заздалегідь. Як відомо, всяке порушення Закону веде до застосування адміністративних та штрафних санкцій. Штрафні санкції можуть навіть значно перевищити витрати на виконання робіт з категоризації об'єктів туристичної діяльності.

Фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» вже сьогодні готові до співпраці в цьому напрямку та радять не займати вичікувальну позицію, а розпочати сертифікацію до початку туристичного сезону.

З питань сертифікації закладів тимчасового розміщення (проживання) звертатись у відділ сертифікації продукції та послуг

тел. (0552) 41 04 70, 41 04 71, 41 04 73

Поділитися статею:
Напишіть нам