Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

На Херсонщині відбувся семінар - метрологічне забезпечення закладів і установ охорони здоров’я області.

На Херсонщині відбувся семінар - метрологічне забезпечення закладів і установ охорони здоров’я області.
10/11/2017
На Херсонщині відбувся семінар - метрологічне забезпечення закладів і установ охорони здоров’я області.
2111/2017
Мінекономрозвитку створило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого і середнього бізнесу в Україні - cosme.me.gov.ua. Портал містить інформацію для малого та середнього бізнесу щодо можливостей виходу на нові ринки та обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів. Бюджет програми COSME до 2020 року - 2,3 млрд євро. Українські підприємці можуть брати участь у проектах програми на загальну суму 900 млн євро. COSME надає можливості: вийти на ринок ЄС та ринки партнерів програми (через Європейську мережу підприємств - Europe Entreprise Network); отримати легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності (через онлайн-портали Your Europe business portal, Trade helpdesk, European cluster…
детальніше >
Мінекономрозвитку запускає портал із можливостями для малого і середнього бізнесу
2111/2017
На нашому Веб-сайті в розділі Стандартизація в підрозділі Перелік стандартів, які надійшли до фонду НД в листопаді  2017 року розміщений перелік нових стандартів, якими нещодавно поповнився  фонд нормативних документів  ДП «Херсонстандартметрологія» і відтепер ви можете їх замовити.  З питань замовлення  нормативних документів звертатись за адресою: м. Херсон, вул. Смольна, 134-а, кімн. 203, тел. (0552) 41 04 80, e-mail: rita@khcsm.org.ua
детальніше >
До уваги виробників! На нашому Веб-сайті розміщений перелік нових стандартів

02 листопада 2017 року заступник генерального директора Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» взяв участь у семінарі для інженерів-метрологів (осіб, відповідальних за метрологічне забезпечення) закладів та установ охорони здоров’я області, який відбувся у приміщенні конференц-зали Херсонської обласної консультативної поліклініки.

Організатор семінару – Департамент охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації.

Тема семінару – «Метрологічне забезпечення закладів і установ охорони здоров’я області».

В семінарі взяли участь заступник директора Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Кучер Г.М.,  начальник КУ Херсонський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Каплун І.В., головний експерт Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації з метрології Загородня Н.Г., спеціалісти з метрології  закладів і установ охорони здоров'я області,  представники ПрАТ «Медтехніка-сервіс» і ДП «Херсонстандартметрологія».

Під час семінару розглядалися питання метрологічного забезпечення закладів та установ охорони здоров'я області, аналіз роботи відповідальних за метрологічне забезпечення,  питання організації метрологічної діяльності (повірки, атестації, ремонту та маркування засобів вимірювальної техніки) в контексті системи менеджменту якості, а також сучасні тенденції розвитку метрологічного забезпечення в Україні.

Поділитися статею:
Напишіть нам