Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета про боротьбу з корупцією

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета про боротьбу з корупцією
26/03/2014
Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета про боротьбу з корупцією
2501/2021
     Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 2020 року зареєстрували 49 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (10 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 37 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000, 2 сертифікати на відповідність системи управління навколишнім середовищем ДСТУ ISO 14000).    Крім того, фахівці провели попередню оцінку 44 систем та остаточну  оцінку 46 систем управління, здійснили 16  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон,…
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 49 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів
2201/2021
Впродовж 2020 року фахівці випробувального центру продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» прийняли на випробування 1 813 зразків продукції,  з них по договірних роботах – 1 669 зразків, за рішенням органу з сертифікації – 144 зразки.   Фахівці провели 22 264 випробування продукції, видали 1 813 протоколів випробувань. За результатами випробувань вимогам нормативних документів не відповідало 5 зразків продукції. До того ж  перевірено 580 зразків продукції на вміст ГМО, в 10 зразках виявлено вміст ГМО. Крім того, фахівці взяли участь в 52 раундах Програми міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (МПР). Для фахівців 15 підприємств області проведено стажування на…
детальніше >
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» провели понад 22 тисячі випробувань

Український народ не хоче миритися з корупцією в країні, саме це стало однією з причин, що збурили людей організувати Майдан. Тому зараз влада повинна вжити рішучих заходів, щоб це явище якнайшвидше зникло з життя українців. На цьому наголосив у своєму виступі Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета у ході брифінгу «Боротьба із корупцією: практичний підхід». Цей захід був організований Transparency International Ukraine у рамках днів Великої Британії в Україні.

«Корупція стала однією з причин Майдану. Люди більше не готові з цим жити. Прозорість, відкритість, дерегуляція, усунення перепон для бізнесу, економічна свобода, захист прав власності, боротьба з корупцією - основні напрямки дій влади для того, щоб українці могли використати свої бізнесові можливості на повну. Для мене у цій роботі завжди буде важливою думка громадських активістів», - сказав Павло Шеремета.

Він наголосив, що вітає ініціативу, започатковану українським бізнесом, «ні гривні на корупцію», хоча разом з тим відзначив, що для того, аби вилікувати суспільство від «пухлини» корупції, необхідне не тільки «хірургічне втручання», яке здійснить влада, а й тривалий «терапевтичний період», який потребує спільних зусиль усього українського суспільства і піде на користь інвестиційному клімату, оздоровить національну економіку і суспільство у цілому.

«Подолання корупції, введення європейських стандартів ведення бізнесу поліпшать інвестиційний клімат і створять передумови для зростання бізнесу і країни в цілому», - висловив упевненість і президент Європейської бізнес асоціації Томаш Фіала.

У заході взяли участь українські експерти і провідні британські спеціалісти, які презентували свій закон «Про хабарі» від 2010 року. У ході обговорення британський документ було порівняно із чинним антикорупційним законодавством України, а також надані фахові пропозиції для удосконалення останнього, беручи до уваги британський досвід.

За інформацією ДП «Київоблстандартметрологія»

 

Поділитися статею:
Напишіть нам