Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Мінекономрозвитку продовжує роботу з адаптації національних стандартів і техрегламентів до міжнародних норм

Мінекономрозвитку продовжує роботу з адаптації національних стандартів і техрегламентів до міжнародних норм
24/01/2014
Мінекономрозвитку продовжує роботу з адаптації національних стандартів і техрегламентів до міжнародних норм
1612/2019
Впродовж 11 місяців 2019 року фахівці випробувального центру продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» прийняли на випробування 2 008 зразків продукції, з них по договірних роботах – 1 798 зразків, за рішенням органу з сертифікації – 210 зразків. Фахівці провели 21 621 випробувань продукції, видали 2008 протоколів випробувань. За результатами випробувань 63 зразки продукції не відповідали вимогам нормативних документів. До того ж  перевірено 604 зразків продукції на вміст ГМО, в 6 зразках виявлено вміст ГМО. Крім того, випробувальний центр продукції ДП «Херсонстандартметрологія» успішно взяв участь у 31 раунді Програми міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (МПР). До того…
детальніше >
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» провели понад 21 тисячу випробувань
1312/2019
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 11 місяців 2019 року зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 8 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 5 систем та остаточну  оцінку 7 систем управління, здійснили 34 наглядових аудити за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 206 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua  
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Адаптацію українського законодавства у сфері національних стандартів і техрегламентів до міжнародного і європейського визначено Урядом одним з пріоритетних завдань. Це, з одного боку, сприятиме пожвавленню бізнесової активності, а з другого - зміцненню позицій національного товаровиробника на внутрішньому і зовнішньому ринках. На цьому наголосив заступник директора департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку Микола Гарагуля.

«Прийняття та застосування національних стандартів та техрегламентів, гармонізованих з міжнародними та європейськими, сприяє розвитку підприємницької діяльності в країні та підвищенню конкурентоспроможності української продукції, забезпечує впровадження новітніх технологій та інновацій, захищає громадян від споживання неякісної та небезпечної продукції», - сказав заступник директора департаменту.

За словами Миколи Гарагулі, Україна представлена у 9 міжнародних, європейських і регіональних організаціях зі стандартизації, метрології та сертифікації. Наразі триває робота у цій сфері з міжнародними інституціями, налагоджуються партнерські стосунки із органами влади інших країн.

«Підготовлено до підписання проекти Угоди про співробітництво між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Польським комітетом зі стандартизації у сфері стандартизації та Угоди про співробітництво у сфері стандартизації, метрології та оцінки відповідності між Мінекономрозвитку України та Міністерством промисловості Ліванської Республіки», - пояснив заступник директора департаменту.

Він також зазначив, що на сьогодні укладено 37 домовленостей у сфері технічного регулювання з 33 країнами, 18 з яких - на міжурядовому рівні. Крім того, укладено 13 домовленостей на рівні органів з оцінки відповідності Німеччини, Росії, Чехії, Словаччини, Польщі та інших країн.

Прес-служба Мінекономрозвитку

 

Поділитися статею:
Напишіть нам