Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Микола Курдюмов взяв участь у роботі колегії Херсонської обласної державної адміністрації

Микола Курдюмов  взяв участь у роботі колегії Херсонської обласної державної адміністрації
15/06/2016
Микола Курдюмов взяв участь у роботі колегії Херсонської обласної державної адміністрації
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Генеральний директор Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Микола Курдюмов взяв участь у роботі колегії Херсонської обласної державної адміністрації, засідання якої відбулося сьогодні, 15 червня 2016 року.

Під час засідання колегії облдержадміністрації розглядалися питання про аналіз виконання заходів щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об\'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року; а також заходів з енергозбереження в області, про готовність агропромислового комплексу області до збирання врожаю ранніх зернових і зернових і зернобобових культур; про будівництво в області доступного житла та розроблення програм будівництва доступного житла в частині забезпечення ним сімей учасників антитерористичної операції; про виконання завдань щодо належного медичного забезпечення військовослужбовців області.

«Відповідно до плану заходів з підготовки житлового фонду області до опалювального сезону 2016/17 року заплановано провести комплексну підготовку 2905 будинків, із яких вже підготовлено 705 будинків», - наголосив Олександр Адамчик, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Також на колегії зазначалося, що для утримання вуличної мережі населених пунктів області у зимовий період заплановано підготувати 159 одиниць спецтехніки, залучити 304 одиниці спецтехніки у сторонніх організацій, заготовити 10 тис. тон піско-соляної суміші. під час засідання колегії облдержадміністрації розглянули низку важливих питань, зокрема про аналіз виконання заходів щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об\'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 років.

Поділитися статею:
Напишіть нам