Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Микола Курдюмов взяв участь у роботі колегії Херсонської обласної державної адміністрації

Микола Курдюмов  взяв участь у роботі колегії Херсонської обласної державної адміністрації
15/06/2016
Микола Курдюмов взяв участь у роботі колегії Херсонської обласної державної адміністрації
1612/2019
Впродовж 11 місяців 2019 року фахівці випробувального центру продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» прийняли на випробування 2 008 зразків продукції, з них по договірних роботах – 1 798 зразків, за рішенням органу з сертифікації – 210 зразків. Фахівці провели 21 621 випробувань продукції, видали 2008 протоколів випробувань. За результатами випробувань 63 зразки продукції не відповідали вимогам нормативних документів. До того ж  перевірено 604 зразків продукції на вміст ГМО, в 6 зразках виявлено вміст ГМО. Крім того, випробувальний центр продукції ДП «Херсонстандартметрологія» успішно взяв участь у 31 раунді Програми міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (МПР). До того…
детальніше >
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» провели понад 21 тисячу випробувань
1312/2019
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 11 місяців 2019 року зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 8 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 5 систем та остаточну  оцінку 7 систем управління, здійснили 34 наглядових аудити за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 206 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua  
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Генеральний директор Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Микола Курдюмов взяв участь у роботі колегії Херсонської обласної державної адміністрації, засідання якої відбулося сьогодні, 15 червня 2016 року.

Під час засідання колегії облдержадміністрації розглядалися питання про аналіз виконання заходів щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об\'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року; а також заходів з енергозбереження в області, про готовність агропромислового комплексу області до збирання врожаю ранніх зернових і зернових і зернобобових культур; про будівництво в області доступного житла та розроблення програм будівництва доступного житла в частині забезпечення ним сімей учасників антитерористичної операції; про виконання завдань щодо належного медичного забезпечення військовослужбовців області.

«Відповідно до плану заходів з підготовки житлового фонду області до опалювального сезону 2016/17 року заплановано провести комплексну підготовку 2905 будинків, із яких вже підготовлено 705 будинків», - наголосив Олександр Адамчик, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Також на колегії зазначалося, що для утримання вуличної мережі населених пунктів області у зимовий період заплановано підготувати 159 одиниць спецтехніки, залучити 304 одиниці спецтехніки у сторонніх організацій, заготовити 10 тис. тон піско-соляної суміші. під час засідання колегії облдержадміністрації розглянули низку важливих питань, зокрема про аналіз виконання заходів щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об\'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 років.

Поділитися статею:
Напишіть нам