Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Микола Курдюмов візьме участь у семінарі-практикумі 15-18 листопада 2017 року

Микола Курдюмов візьме участь у семінарі-практикумі 15-18 листопада 2017 року
15/11/2017
Микола Курдюмов візьме участь у семінарі-практикумі 15-18 листопада 2017 року
1503/2018
15 березня вітаємо всіх людей з нагоди Всесвітнього Дня захисту прав споживача! Нехай вам, завжди посміхається доля, і вдача ніколи вас не покидала! Вдалих покупок!!!   Разом із колективом генеральний директор ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
15 березня вітаємо всіх людей з нагоди Всесвітнього Дня захисту прав споживача!
1303/2018
З початку 2018 року фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» надали інформаційно-консультаційну допомогу з питань метрологічного забезпечення атестованих вимірювальних лабораторій для 12 підприємств області. Встановили та документально підтвердили технічну компетентність 3-х лабораторій в Херсонській області, що виконують вимірювання. Крім того, з метою забезпечення упевненості в тому, що лабораторія впродовж дії Свідоцтва про технічну компетентність постійно забезпечує відповідність вимогам, що ставились до неї під час підтвердження технічної компетентності, фахівці провели моніторинг фактичного стану вимірювань в 7 лабораторіях. Всі 7 лабораторій продемонстрували  задовільні результати. Лабораторії, що підтвердили технічну компетентність тепер у взаємовідношеннях із замовниками вимірювань при укладенні  угод (договорів) можуть посилатися на власне Свідоцтво про…
детальніше >
В Херсонській області підтвердили технічну компетентність 3 лабораторії, що виконують вимірювання

Генеральний директор ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов візьме участь у семінарі-практикумі на тему «Актуальні питання реформування системи технічного регулювання. Особливості та  перспективи діяльності  з огляду на євроінтеграційні процеси», який відбудеться в період з 15 по 18 листопада 2017 року.

Організатор семінару ДП «Івано-Франківськстандартметрологія». Передбачається участь у семінарі  представників Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України, керівників наукових метрологічних центрів та центрів стандартизації, метрології і сертифікації.

Під час семінару практикуму планується обговорення актуальних питань системи технічного регулювання, які потребують детального розгляду в процесі роботи семінару,  представлення учасників семінару; огляд об’єктів туристичної інфраструктури  області для вивчення досвіду співпраці з підприємцями за напрямком добровільної сертифікації послуг громадського харчування та тимчасового розміщення; обговорення актуальних питань реформування системи технічного регулювання; презентація діяльності ДП «Івано-Франківськстандартметрологія»; обмін досвідом щодо освоєння нових видів діяльності в умовах реформування системи технічного регулювання; презентація досвіду експортоорієнтованих успішних підприємств краю, які співпрацюють з ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» за напрямком стандартизації, оцінки відповідності та метрології, систем управління, випробувань продукції; обмін досвідом за напрямком співпраці з місцевими органами влади, бізнесом, ЗМІ з огляду на процеси реформування системи технічного регулювання; обмін досвідом щодо практики власних ініціатив підприємств системи технічного регулювання з метою популяризації діяльності та проведення просвітницької кампанії; налагодження ефективної співпраці між підприємствами сфери технічного регулювання тощо.

Поділитися статею:
Напишіть нам