Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Микола Курдюмов візьме участь у семінарі-практикумі 15-18 листопада 2017 року

Микола Курдюмов візьме участь у семінарі-практикумі 15-18 листопада 2017 року
15/11/2017
Микола Курдюмов візьме участь у семінарі-практикумі 15-18 листопада 2017 року
1210/2018
Свято Покрови Пресвятої Богородиці уособлює конкретний прояв покро­вительства Божої Матері, заступництва добра і справедливості від усього злого і лихого. Тож вітаю всіх мужніх та хоробрих захисників Вітчизни, які за нинішніх обставин потребують особливої уваги. Крім того, висловлюю вдячність та повагу всім тим, хто захищає спокій українців. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. В цей світлий святковий день бажаю усім родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і пориву! З повагою Генральний директор ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов
детальніше >
Щиро вітаю вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!
1110/2018
Вчора, 10 жовтня 2018 року фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» відзначали професійне свято – День працівників стандартизації та метрології. З нагоди професійного свята відбулися урочисті збори трудового колективу. Від імені очільника області та від себе особисто з професійним святом працівників державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» привітав заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь. У ході заходу кращим співробітникам вручали грамоти та подяки. Тож, за вагомий внесок у розвиток державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівників стандартизації та метрології Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації нагороджено: БУГАЄНКО Наталю Вікторівну -…
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» відзначали професійне свято – День працівників стандартизації та метрології

Генеральний директор ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов візьме участь у семінарі-практикумі на тему «Актуальні питання реформування системи технічного регулювання. Особливості та  перспективи діяльності  з огляду на євроінтеграційні процеси», який відбудеться в період з 15 по 18 листопада 2017 року.

Організатор семінару ДП «Івано-Франківськстандартметрологія». Передбачається участь у семінарі  представників Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України, керівників наукових метрологічних центрів та центрів стандартизації, метрології і сертифікації.

Під час семінару практикуму планується обговорення актуальних питань системи технічного регулювання, які потребують детального розгляду в процесі роботи семінару,  представлення учасників семінару; огляд об’єктів туристичної інфраструктури  області для вивчення досвіду співпраці з підприємцями за напрямком добровільної сертифікації послуг громадського харчування та тимчасового розміщення; обговорення актуальних питань реформування системи технічного регулювання; презентація діяльності ДП «Івано-Франківськстандартметрологія»; обмін досвідом щодо освоєння нових видів діяльності в умовах реформування системи технічного регулювання; презентація досвіду експортоорієнтованих успішних підприємств краю, які співпрацюють з ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» за напрямком стандартизації, оцінки відповідності та метрології, систем управління, випробувань продукції; обмін досвідом за напрямком співпраці з місцевими органами влади, бізнесом, ЗМІ з огляду на процеси реформування системи технічного регулювання; обмін досвідом щодо практики власних ініціатив підприємств системи технічного регулювання з метою популяризації діяльності та проведення просвітницької кампанії; налагодження ефективної співпраці між підприємствами сфери технічного регулювання тощо.

Поділитися статею:
Напишіть нам