Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Херсонські спеціалісти діляться досвідом градуювання

Херсонські спеціалісти діляться досвідом градуювання
27/02/2014
Херсонські спеціалісти діляться досвідом градуювання
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів
1504/2021
Впродовж І кварталу 2021 року у фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 22 сертифікати на продукцію та послуги. З них 11 сертифікатів на харчову продукцію, 7 сертифікатів на промислову продукцію, 3 сертифікати на готельні послуги, 1 сертифікат на послуги харчування. Всього впродовж І кварталу 2021 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшла 32 заявки. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.  Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності                       ДП…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 32 заявки

Нещодавно вийшов з друку шостий номер науково-виробничого журналу «Метрологія та прилади» за 2013 рік. На його сторінках розміщено науково обґрунтовану статтю, авторами якої є генеральний директор Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») Костянтин Лясковець та його заступник з питань метрології Владислав Оніщенко.

В статті розглянуті питання градуювання паливних танків суден з урахуванням особливостей їх конструкції та експлуатації. Розроблено методи розрахунку поправок до градуювальних таблиць танків, що враховують вплив дифферента і крену судна в процесі експлуатації, проаналізована похибка вимірювання об'єму нафтопродуктів за допомогою суднових танків.

Тепер, коли досвід фахівців ДП «Херсонстандартметрологія» став доступним через засоби масової інформації, фахівці з інших областей України можуть скористатися ним у своїй практиці.

Поділитися статею:
Напишіть нам