Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Херсонські спеціалісти діляться досвідом градуювання

Херсонські спеціалісти діляться досвідом градуювання
28/02/2014
Херсонські спеціалісти діляться досвідом градуювання
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Нещодавно вийшов з друку шостий номер науково-виробничого журналу «Метрологія та прилади» за 2013 рік. На його сторінках розміщено науково обґрунтовану статтю, авторами якої є генеральний директор Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») Костянтин Лясковець та його заступник з питань метрології Владислав Оніщенко.

В статті розглянуті питання градуювання паливних танків суден з урахуванням особливостей їх конструкції та експлуатації. Розроблено методи розрахунку поправок до градуювальних таблиць танків, що враховують вплив дифферента і крену судна в процесі експлуатації, проаналізована похибка вимірювання об'єму нафтопродуктів за допомогою суднових танків.

Тепер, коли досвід фахівців ДП «Херсонстандартметрологія» став доступним через засоби масової інформації, фахівці з інших областей України можуть скористатися ним у своїй практиці.

Поділитися статею:
Напишіть нам