Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Генеральний директор ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов візьме участь у науково-практичному семінарі

Генеральний директор ДП «Херсонстандартметрологія»  Микола Курдюмов візьме участь у науково-практичному семінарі
30/01/2018
Генеральний директор ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов візьме участь у науково-практичному семінарі
1602/2018
На нашому Веб-сайті в розділі Стандартизація в підрозділі Перелік стандартів, які надійшли до фонду НД в лютому місяці  2018 року розміщений перелік нових стандартів, якими нещодавно поповнився  фонд нормативних документів  ДП «Херсонстандартметрологія» і відтепер ви можете їх замовити.  З питань замовлення  нормативних документів звертатись за адресою: м. Херсон, вул. Смольна, 134-а, кімн. 203, тел. (0552) 41 04 80, e-mail: rita@khcsm.org.ua
детальніше >
До уваги виробників! На нашому Веб-сайті розміщений перелік нових стандартів
1302/2018
Національне агентство з акредитації України (НААУ) закликає поділитися своїми успіхами із міжнародною спільнотою https://naau.org.ua/
детальніше >
Національне агентство з акредитації України (НААУ) закликає поділитися своїми успіхами із міжнародною спільнотою

Науково-практичний семінар «Практичні аспекти реформування системи технічного регулювання України в контексті європейської інтеграції та членства у світовій організації торгівлі» відбудеться в готельному комплексі «Захар Беркут» (Львівська область).

Дата проведення семінару -7-9 лютого 2018 року.

Серед учасників науково-практичного семінару представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, керівники метрологічних та науково-виробничих центрів України, науковці-метрологи.

Організатор семінару -  Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» (ДП НДІ «Система»).

На семінарі фахівці обговорюватимуть актуальні питання реформування і розвитку системи технічного регулювання;  стратегію розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року, гармонізацію законодавства України з міжнародними вимогами в сфері метрології, стандартизації, оцінки відповідності та якості; практичні аспекти діяльності метрологічних центрів; міжнародну співпрацю у сфері технічного регулювання; визнання результатів оцінки відповідності, проведеної за межами України; особливості експорту продукції у країни ЄС; еталонну базу України, її розвиток, проблеми, перспективи.

Також для учасників семінару буде презентована еталонна база ДП НДІ «Система». 

Поділитися статею:
Напишіть нам