Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

ДП «Херсонстандартметрологія» та Держпродспоживслужба в Херсонській області домовились про співробітництво

ДП «Херсонстандартметрологія» та Держпродспоживслужба в Херсонській області домовились про співробітництво.
06/09/2017
ДП «Херсонстандартметрологія» та Держпродспоживслужба в Херсонській області домовились про співробітництво.
1602/2018
На нашому Веб-сайті в розділі Стандартизація в підрозділі Перелік стандартів, які надійшли до фонду НД в лютому місяці  2018 року розміщений перелік нових стандартів, якими нещодавно поповнився  фонд нормативних документів  ДП «Херсонстандартметрологія» і відтепер ви можете їх замовити.  З питань замовлення  нормативних документів звертатись за адресою: м. Херсон, вул. Смольна, 134-а, кімн. 203, тел. (0552) 41 04 80, e-mail: rita@khcsm.org.ua
детальніше >
До уваги виробників! На нашому Веб-сайті розміщений перелік нових стандартів
1302/2018
Національне агентство з акредитації України (НААУ) закликає поділитися своїми успіхами із міжнародною спільнотою https://naau.org.ua/
детальніше >
Національне агентство з акредитації України (НААУ) закликає поділитися своїми успіхами із міжнародною спільнотою

4 липня 2017 року Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» та Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області домовились про співробітництво. 

Сторони, керуючись національними інтересами, прагненням утвердження законності, усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на створення прозорості, довіри, партнерських відносин для поліпшення співпраці, усвідомлюючи необхідність підвищення рівня якості та безпечності продукції, що виробляється, та послуг, які надаються населенню підприємствами, організаціями та фізичними особами-підприємцями уклали Угоду про співробітництво.

Предметом Угоди є співробітництво та координація дій з питань підвищення рівня якості та безпечності продукції, що виробляється, та послуг, які надаються населенню області, а також захисту прав споживачів шляхом повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки, проведення вимірювань в сфері законодавчо регульованої метрології, відповідно до Галузі уповноваження (Сфери акредитації), здійснення лабораторних випробувань товарів продовольчої та непродовольчої групи, сертифікації (оцінки відповідності) продукції та послуг, впровадження основних принципів НАССР, забезпечення стандартами підприємств області тощо.

Поділитися статею:
Напишіть нам