Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

День стандартизації i метрології

День стандартизації i метрології
10/10/2016
День стандартизації i метрології
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів
1504/2021
Впродовж І кварталу 2021 року у фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 22 сертифікати на продукцію та послуги. З них 11 сертифікатів на харчову продукцію, 7 сертифікатів на промислову продукцію, 3 сертифікати на готельні послуги, 1 сертифікат на послуги харчування. Всього впродовж І кварталу 2021 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшла 32 заявки. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.  Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності                       ДП…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 32 заявки

Вчора, 10 жовтня, Генеральний директор Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») Микола Курдюмов привітав підпорядкований йому колектив з професійним святом - Днем працівників стандартизації та метрології України та Всесвітнім днем стандартів.
На урочистий захід, який проходив у актовому залі Херсонської школи № 46, завітало керівництво обласної державної адміністрації. Зі словами щирої вдячності та привітаннями до колективу звернувся виконуючий обов'язки заступника голови Дмитро Бутрій, та урочисто вручив Подяки голови обласної державної адміністрації з нагоди професійного свята.
В ході урочистості Микола Курдюмов вручив працівникам ДП «Херсонстандартметрологія» Подяки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за зразкове виконання посадових обов'язків у сфері реалізації державної економічної політики України, з нагоди Дня працівників стандартизації, метрології України та Всесвітнього дня стандартів. Так, Подякою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України нагородили провідного інженера Новокаховського метрологічного відділу Просова Миколу, начальника випробувального центра продукції Павлову Ірину та начальника сектору маркетингу та зв'язків з громадськістю Ковальську Олександру.
Крім того деякі працівники підприємства були відзначені Грамотами ДП «Херсонстандартметрологія» з нагоди професійного свята.
Велику підтримку у присутніх мала промова начальника сектору з питань стандартизації та репутаційного менеджменту Лук'янчук Рити, яка понад 38 років віддано працює на підприємстві: «За багато років ми, старше покоління, бачили і злети і падіння, навіть були часи - початок дев'яностих, коли заробітну плату не одержували по два місяці, але ми встояли, і я сподіваюсь, по - переду у нас з вами буде краще життя та більша віддача за внесок у розвиток стандартизації і метрології».

 

         

Поділитися статею:
Напишіть нам