Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

День поля – 2016 на Херсонщині

День поля – 2016 на Херсонщині
15/06/2016
День поля – 2016 на Херсонщині
0912/2019
Впродовж 11 місяців 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 68 нормативних документів і тепер він налічує  20 430  найменування стандартів.  Для  176 підприємств області виготовлено  491 офіційну копію нормативних документів, для 85 підприємств області впродовж  11 місяців 2019 року актуалізовано 2050 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 146 підприємств області, взяли на облік  12 одиниць технічних умов та 71 одиницю змін до технічних умов. Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203, тел.…
детальніше >
Стандартизація: 176 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів
0412/2019
Туризм є однією з галузей економіки України, що активно розвивається. Пріоритетний напрям розвитку в’їзного та внутрішнього туризму є важливим чинником підвищення якості життя в Україні, утворення додаткових робочих місць, поповнення валютних запасів держави та підвищення її авторитету на міжнародному рівні. З метою   підвищення   рівня   туристичного   обслуговування, сприяння   споживачам   у  свідомому  виборі  туристичних  послуг, забезпечення рівних можливостей суб'єктам  туристичної  діяльності на ринку туристичних послуг,  забезпечення захисту прав і законних інтересів,  життя,  здоров'я та майна громадян,  підвищення  рівня екологічної    безпеки    об'єктам    туристичної   інфраструктури присвоюються категорії якості та рівня обслуговування. Категорії готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення…
детальніше >
До уваги керівників готелей та інших об’єктів, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)!

Фахівці Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» візьмуть участь у Дні поля 2016 «Техніка і технології для успішного господарювання», який проводить за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Південно Українська філія УкрНДІПВТ ім.Л.Погорілого в с. Жовтневе 22 червня 2016 року.

У заходах візьмуть участь сільгоспвиробники Херсонської та сусідніх областей; фахівці адміністрацій; науковці, фахівці, студенти наукових та науково-освітніх закладів; фахівці органів оцінки відповідності та сільгоспінспекції; виробники та постачальники сільгосптехніки, засобів захисту і живлення рослин, насіннєвого матеріалу.

Програмою Дня поля - 2016 передбачені презентації експозиції виробників та постачальників сучасних технічних засобів для вирощування і збирання продукції рослинництва; засобів захисту і живлення рослин, насіння; варіантів сівозмін, адаптованих до багарних умов південного степу; диференційованих систем обробітку грунту, адаптованих до сівозмін; техніко-технологічного забезпечення вирощування продукції рослинництва з оптимізованими машино-тракторними парками за проектами «АгроОлімп - Степ-200» та «АгроОлімп - Степ-300».

Також програмою заходів передбачена демонстрація сільськогосподарської техніки для збирання зернової і незернової частини врожаю; для транспортування і переробки (використання) незернової частини врожаю; для реалізації диференційованої системи обробітку грунту та послідуючої сівби.

Крім того, будуть представлені новітні зразки техніки для АПК, що виробляється підприємствами регіонального сільгоспмашинобудування.

В рамках Дня поля - 2016 відбудеться науково-практичний семінар з питань ефективного застосування новітніх техніко-технологічних рішень в аграрному виробництві, зокрема у секторі ефективного використання незернової частини урожаю.

Програмою передбачено також засідання за «круглим столом» та дискусії на актуальну тему «Практика та проблеми підтвердження відповідності сільгосптехніки діючим в Україні технічним регламентам».

Поділитися статею:
Напишіть нам