Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

День поля – 2016 на Херсонщині

День поля – 2016 на Херсонщині
15/06/2016
День поля – 2016 на Херсонщині
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Фахівці Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» візьмуть участь у Дні поля 2016 «Техніка і технології для успішного господарювання», який проводить за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Південно Українська філія УкрНДІПВТ ім.Л.Погорілого в с. Жовтневе 22 червня 2016 року.

У заходах візьмуть участь сільгоспвиробники Херсонської та сусідніх областей; фахівці адміністрацій; науковці, фахівці, студенти наукових та науково-освітніх закладів; фахівці органів оцінки відповідності та сільгоспінспекції; виробники та постачальники сільгосптехніки, засобів захисту і живлення рослин, насіннєвого матеріалу.

Програмою Дня поля - 2016 передбачені презентації експозиції виробників та постачальників сучасних технічних засобів для вирощування і збирання продукції рослинництва; засобів захисту і живлення рослин, насіння; варіантів сівозмін, адаптованих до багарних умов південного степу; диференційованих систем обробітку грунту, адаптованих до сівозмін; техніко-технологічного забезпечення вирощування продукції рослинництва з оптимізованими машино-тракторними парками за проектами «АгроОлімп - Степ-200» та «АгроОлімп - Степ-300».

Також програмою заходів передбачена демонстрація сільськогосподарської техніки для збирання зернової і незернової частини врожаю; для транспортування і переробки (використання) незернової частини врожаю; для реалізації диференційованої системи обробітку грунту та послідуючої сівби.

Крім того, будуть представлені новітні зразки техніки для АПК, що виробляється підприємствами регіонального сільгоспмашинобудування.

В рамках Дня поля - 2016 відбудеться науково-практичний семінар з питань ефективного застосування новітніх техніко-технологічних рішень в аграрному виробництві, зокрема у секторі ефективного використання незернової частини урожаю.

Програмою передбачено також засідання за «круглим столом» та дискусії на актуальну тему «Практика та проблеми підтвердження відповідності сільгосптехніки діючим в Україні технічним регламентам».

Поділитися статею:
Напишіть нам