Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Мінекономрозвитку сприяє підвищенню якості продукції українських виробників

 Мінекономрозвитку сприяє підвищенню якості продукції українських виробників
25/01/2014
Мінекономрозвитку сприяє підвищенню якості продукції українських виробників
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Підвищення якості українських товарів дозволить Україні реалізувати свій експортний потенціал, зазначив директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку Дмитро Сандулов.

«Реалізація заходів з підвищення якості товарів, які виробляють українські підприємства, підвищить їх конкурентоспроможність, що сприятиме розширенню експортних ринків для вітчизняної продукції», - наголосив представник Міністерства.

Зважаючи на це, він повідомив, що, продовжуючи роботу у цьому напрямку, Міністерство розробило проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції».

За словами Дмитра Сандулова, документ визначає пріоритетні напрямки діяльності органів державної влади, спрямовані на підвищення якості українських товарів.

Крім того, він повідомив, що Міністерство підготувало проект розпорядження Уряду про затвердження плану заходів із заохочення вітчизняних підприємств до впровадження систем управління якістю.

Пакет документів розміщено на веб-сайті Мінекономрозвитку в розділі «Обговорення проектів документів».

 

Поділитися статею:
Напишіть нам