Міністерство економіки України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Мінекономрозвитку сприяє підвищенню якості продукції українських виробників

 Мінекономрозвитку сприяє підвищенню якості продукції українських виробників
25/01/2014
Мінекономрозвитку сприяє підвищенню якості продукції українських виробників
2812/2023
Дорогі друзі, З найкращими побажаннями з Різдвом Христовим та Новим роком! Нехай ці святкові дні приносять Вам тепло, радість та щасливі миті з рідними та близькими. Бажаємо кожному з Вас невичерпної енергії та сил для здійснення усіх задуманих планів у новому році. Нехай кожен день приносить Вам нові можливості для саморозвитку та досягнень. Нехай мир та благополуччя заповнять кожен куточок нашої країни, а спільні зусилля приведуть до перемоги.   З Новим роком та світлими побажаннями, ДП "Херсонстандартметрологія"
детальніше >
З Новим 2024 роком!
1010/2023
Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології і Всесвітнім днем стандартів! Метрологічна діяльність надзвичайно важлива для суспільства, адже ваш професіоналізм гарантуєте безпеку для життя і здоров’я людини, охорони навколишнього середовища, створює умови для раціонального використання всіх видів національних ресурсів та відповідності об’єктів стандартизації своєму призначенню, сприяє усуненню технічних бар’єрів у торгівлі. Стандарти допомагають випускати якісну продукцію, яка гідно конкурує на міжнародному ринку. Вони сприяють розвиткові міжнародної торгівлі, підвищенню якості, продуктивності, ефективності та надійності на всіх рівнях сектору економіки. Від Вашої професійної майстерності залежить економічна стабільність держави в цілому, інтеграція країни у світовий простір,…
детальніше >
День працівників стандартизації та метрології України. Всесвітній день стандартів!

Підвищення якості українських товарів дозволить Україні реалізувати свій експортний потенціал, зазначив директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку Дмитро Сандулов.

«Реалізація заходів з підвищення якості товарів, які виробляють українські підприємства, підвищить їх конкурентоспроможність, що сприятиме розширенню експортних ринків для вітчизняної продукції», - наголосив представник Міністерства.

Зважаючи на це, він повідомив, що, продовжуючи роботу у цьому напрямку, Міністерство розробило проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції».

За словами Дмитра Сандулова, документ визначає пріоритетні напрямки діяльності органів державної влади, спрямовані на підвищення якості українських товарів.

Крім того, він повідомив, що Міністерство підготувало проект розпорядження Уряду про затвердження плану заходів із заохочення вітчизняних підприємств до впровадження систем управління якістю.

Пакет документів розміщено на веб-сайті Мінекономрозвитку в розділі «Обговорення проектів документів».

 

Поділитися статею:
Напишіть нам