Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

95-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

95-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки
22/01/2014
95-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

22 січня в Україні відзначається свято День Соборності та Свободи України. «День Соборності та Свободи - свято, що стало символом консолідації нашого народу, національної гідності, утвердження ідеалів демократії і свободи. Тому сьогодні тут, біля пам'ятника Великому Кобзареві, незалежно від своїх ідейних переконань, віросповідання, віку або соціального статусу зібралися небайдужі до долі країни люди», - звернувся до учасників мітингу з нагоди Дня Соборності та Свободи України голова обласної державної адміністрації Микола Костяк.

Колектив ДП «Херсонстандартметрологія» взяв участь в урочистостях до 95-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Мітинг та покладання квітів до пам'ятника Кобзареві проходили у Шевченківському сквері. Загалом зібралося близько 3 тис. жителів міста. Це представники місцевої влади, депутатів обласних, міських та районних рад, а також широке коло громадськості, серед яких студентство і молодь.

На переконання Миколи Костяка, лише соборна Україна має майбутнє, в єдності українського народу - його сила. Лише разом, завдяки спільним зусиллям можливо розбудувати Херсонщину та Україну в цілому.

Поділитися статею:
Напишіть нам