Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

95-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

95-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки
22/01/2014
95-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки
1612/2019
Впродовж 11 місяців 2019 року фахівці випробувального центру продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» прийняли на випробування 2 008 зразків продукції, з них по договірних роботах – 1 798 зразків, за рішенням органу з сертифікації – 210 зразків. Фахівці провели 21 621 випробувань продукції, видали 2008 протоколів випробувань. За результатами випробувань 63 зразки продукції не відповідали вимогам нормативних документів. До того ж  перевірено 604 зразків продукції на вміст ГМО, в 6 зразках виявлено вміст ГМО. Крім того, випробувальний центр продукції ДП «Херсонстандартметрологія» успішно взяв участь у 31 раунді Програми міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (МПР). До того…
детальніше >
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» провели понад 21 тисячу випробувань
1312/2019
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 11 місяців 2019 року зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 8 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 5 систем та остаточну  оцінку 7 систем управління, здійснили 34 наглядових аудити за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 206 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua  
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

22 січня в Україні відзначається свято День Соборності та Свободи України. «День Соборності та Свободи - свято, що стало символом консолідації нашого народу, національної гідності, утвердження ідеалів демократії і свободи. Тому сьогодні тут, біля пам'ятника Великому Кобзареві, незалежно від своїх ідейних переконань, віросповідання, віку або соціального статусу зібралися небайдужі до долі країни люди», - звернувся до учасників мітингу з нагоди Дня Соборності та Свободи України голова обласної державної адміністрації Микола Костяк.

Колектив ДП «Херсонстандартметрологія» взяв участь в урочистостях до 95-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Мітинг та покладання квітів до пам'ятника Кобзареві проходили у Шевченківському сквері. Загалом зібралося близько 3 тис. жителів міста. Це представники місцевої влади, депутатів обласних, міських та районних рад, а також широке коло громадськості, серед яких студентство і молодь.

На переконання Миколи Костяка, лише соборна Україна має майбутнє, в єдності українського народу - його сила. Лише разом, завдяки спільним зусиллям можливо розбудувати Херсонщину та Україну в цілому.

Поділитися статею:
Напишіть нам