Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

14 жовтня - День захисників України та Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня - День захисників України  та Покрови Пресвятої Богородиці
14/10/2017
14 жовтня - День захисників України та Покрови Пресвятої Богородиці
1310/2017
12 жовтня 2017 року  генеральний директор Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Микола Курдюмов  взяв участь у нараді директорів державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку України. На нараді обговорювали  концептуальні з засади здійснення добровільної сертифікації в Україні після припинення дії державної системи сертифікації у зв’язку із втратою чинності Декрету Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію і сертифікацію», систему добровільного оцінювання вимірювальних можливостей, уповноваження приватних організацій на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації тощо. З доповідями виступили  фахівці Департаменту технічного регулювання  Мінекономрозвитку України,  перший заступник генерального директора ДП «Укрметртестстандарт» тощо. 
детальніше >
Відбулася нарада директорів державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку України.
1310/2017
12 жовтня 2017 року заступник  генерального директора з питань метрології  Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Владислав  Оніщенко  взяв участь у засіданні науково-технічної ради у сфері технічного регулювання при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. На засіданні обговорювали  підсумки діяльності департаменту технічного регулювання за ІІІ квартал 2017 року, метрологічні вимоги до кількості фасованих товарів упаковці та вимоги до позначень одиниць вимірювань на маркуванні продукції під час її надання на ринку України, загальні положення правил та умов обов’язкового страхування професійної відповідальності призначених органів з оцінки відповідності, подальший розвиток міжнародної стандартизації (за результатами 40-ї ГА ISO, м. Берлін, 20-21.07.2017),…
детальніше >
В Мінекономрозвитку відбулося засідання науково-технічної ради у сфері технічного регулювання

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем, а також святом сили, мужності, доблесті та честі - Днем захисників України!

Це свято має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов'язок і важливе чоловіче призначення. Наш святий обов'язок - зберегти мир і злагоду в суспільстві і на землі.

Від усього серця вітаю Вас з цими знаменними святами, від усієї душі бажаю Вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у Вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

З повагою

Генеральний директор ДП «Херсонстандартметрологія»    Микола Курдюмов

Поділитися статею:
Напишіть нам